Domov » Okenné dekorácie » Keď vaše okná vyniknú

Keď vaše okná vyniknú

Okná sú bežnou súčasťou každej obývanej budovy. Málokto však vie, že práve okná môžu v priestore znamenať oveľa viac ako len plastové alebo drevené prepojenia medzi budovou a vonkajším svetom. Dajte aj vaším oknám estetický rozmer, ktorý vám ozdobí interiér.

 Ako a kedy na okno?

Okenné dekorácie pri zariaďovaní alebo prerábaní interiéru prichádzajú na rad v posledných fázach zariaďovania. A v tomto prípade netreba zanedbať žiaden detail. Bytové textílie a doplnky dotvárajú atmosféru a charakter priestoru. Aby bol konečný efekt vytvorený k spokojnosti zákazníka, je potrebné, aby bol zákazník oboznámený s postupom prác, ako aj s termínom jednotlivých realizácií. Zamestnanci spoločnosti Ewellin pri prácach úzko spolupracujú s klientom, čo prispieva k výslednému vzhľadu a spokojnosti našich klientov.

Okenne dekoracie Ewellin

Kompletný servis je samozrejmosťou

Treba podotknúť, že interiérové štúdio nepracuje ako obchod. Väčšina materiálov sa objednáva, čo vyžaduje určitý čas. Často sa vhodné a kvalitné dekoračné materiály na Slovensku nevyrábajú, ale napokon výsledok práce zamestnancov spoločnosti Ewellin je dôkazom toho, že na dobré sa oplatí čakať. Navyše ku každému interiéru máme individuálny prístup. Snažíme sa tvoriť priestory, kde sa budú klienti našich zákazníkov cítiť príjemne. Či už ide o dekorácie na jednom alebo viacerých oknách, treba im venovať dostatok času  a to najmä z pohľadu návrhára, aby interiér precítil a vhodne navrhol.

Skromná kuchyňa mestského bytu či rozkošný salónik

vily, firemná kancelária alebo hotelový apartmán, izba v dome

či jedáleň reštaurácie – všetky tieto priestory majú aspoň jedno

okno do vonkajšieho sveta. Ak  ho harmonicky zladíte

s ostatným priestorom, atmosféru domova naplníte energiou

a slnkom.

Nie každý si dokáže predstaviť konečný výsledok dekoračnej práce bez toho, aby ho videl hotový. Rovnako platí, že nie každý obrázok interiéru z časopisu sa dá uplatniť aj vo vašich priestoroch. Nechajte si poradiť od odborníkov. V opačnom prípade môžete svojmu interiéru, hoci v dobrej vôli, skôr ublížiť.

Comments are closed.