Domov » O nás

O nás

Myšlienka vzniku spoločnosti Ewellin má svoje korene v dávnejších časoch. Majiteľka Eva Špániková vyrastala v rodine kožušníkov, ktorí sa venovali šitiu kožuchov na mieru. Od malička teda bola v kontakte s ľuďmi a taktiež bola konfrontovaná s poctivou remeselníckou prácou, ktorá podliehala predstavám a možnostiam zákazníkov. Aj vďaka štúdiu na odbornej škole hotelových služieb a obchodu sa jej podarilo vytvoriť úspešnú spoločnosť, ktorá kladie dôraz na profesionalitu a kvalitu služieb. Spoločnosť Ewellin začala pôsobiťna slovenskom trhu v roku 2010. Prvotne sa zameriavala na šitie okenných dekorácií na zákazku a šitie neštandardných rozmerov reštauračného a hotelového textilu. Počas troch rokov pôsobenia sa jej podarilo získať množstvo spokojných a stálych zákazníkov. Sú to práve oni a ich požiadavky, ktoré pomáhajú formovať a rozširovať jej služby.

Jednou z hlavných činností spoločnosti Ewellin je šitie oblekov na mieru, ktorá nesie názov „flying tailor“ (lietajúci krajčír). Je to metafora opisujúca najmä spôsob práce pri zákazkovom šití pánskych odevov na mieru – je určená pre náročného zákazníka. Keďže kladie dôraz na individuálny prístup k zákazníkovi, je práve on v absolútnom centre pozornosti. Túto službu ponúka ako jediná na Slovensku. Oceňujú ju najmä pracovne zaneprázdnení klienti, prípadne muži, ktorým nesedí konfekčná veľkosť. Zamestnanci spoločnosti si dohadujú termín stretnutia podľa možnosti klientov a od prvého kontaktu so zákazníkmi vedia pracovať podľa ich predstáv.

Ďalšou službou je zabezpečenie kompletného vybavenia textilom pre hotely a gastro prevádzky. V kombinácií výrobkov spoločnosti a výrobkov od overených dodávateľov , čo sa týka kvality sa vyprofilovala na spoločnosť, ktorá flexibilne spĺňa požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.


Obleky na mieru
Čítať viac
Hotelový textil
Čítať viac
Reštauračný textil
Čítať viac
Okenné dekorácie
Čítať viac

Ďalej ponúka službu: zhotovenie okenných dekorácií a závesných systémov na mieru aj spolu s montážou a naaranžovaním. Zákazková výroba je spojená s dávkou kreativity, a aj preto je pre zamestnancov spoločnosti práca radosťou a zážitkom. A napokon spoločnosť ponúka kvalitné služby a zároveň myslí aj na pohodlie zákazníka. Pre rozšírenie služieb vytvorila e-shop, kde sa dá kúpiť okrem hotelového textilu aj pracovné oblečenie a obuv pre hotelový a gastro personál, profesionálne čistiace prostriedky a upratovaciu techniku, ako aj dekoračné doplnky.