Domov » Hotel » Cítiť sa ako doma

Cítiť sa ako doma

V dnešnej modernej uponáhľanej dobe sa stále častejšie stretávame s ľuďmi, ktorí  potrebujú  oddych,  zmenu  prostredia.  Zamestnávatelia  hľadajú  nové  možnosti, ako  obdarovať  svojich  zamestnancov  alebo  obchodných  partnerov  za  dobrú spoluprácu.  Darovať  oddych,  zábavu  a rekreáciu  je  jedna  z  možností  ako  urobiť radosť. Nielen ľudia v produktívnom veku potrebujú relax, ale aj rodiny s deťmi stále viac  cestujú  za  zábavou i poučením. Seniori  sa  zas môžu  venovať  svojim  záujmom a do toho iste patrí cestovanie, spoznávanie nových miest, návšteva pamiatok. Či už ide  o výlet,  alebo  rôzne  spoločenské  udalosti,  poznávacie,  alebo  pobytové  zájazdy, stále viac sú na ubytovanie vyhľadávané hotely, kde sa cítia ľudia príjemne.

Na  internetových  stránkach  sú  informácie  o  tom,  čo  ľudí  najviac  zaujíma, aká  je  poloha  ubytovacieho  zariadenia,  aké služby  sú  v hoteloch  a reštauračných zariadeniach.  Keď  už  ľudia  idú  „do  sveta“,  prajú  si  ho  stráviť  v peknom  príjemnom prostredí, kde sa budú cítiť dobre a na čo budú radi spomínať. Skúsený hoteliér vie, že  hosť  dá  na  prvý  dojem.  Jeho  personál  má  príjemné  vystupovanie  a už  vstup  je čistý,  esteticky zladený.  Nároky ľudí stále rastú, ale je to tým, že ľudia sa chcú cítiť ako doma, alebo lepšie povedané ako na zámočku, vychutnávať si pohodu.

Spoločnosť  Ewellin  sa  prispôsobuje  štýlu  klienta,  či  už  ide  o luxusné ubytovanie, nadčasovú elegantnosť ako aj udržanie vysokej štandardy, pri zachovaní historickej atmosféry vylepšovaním s novým zariadením s dekoračnými doplnkami.

Hostia si predstavujú rozprávkovo krásny hotel. Aj keď zvonku nemusí až tak noblesne vypadať, vnútri očarí svojou nádherou. Hotely ponúkajú neobyčajný komfort vkusným zariadením s doplnkami na izbách, apartmánoch – vstupná hala, obývačka a spálňa, VIP apartmánoch – preferované modernejším dizajnom, royal apartmánoch – kráľovské priestory s romantickým nádychom, wellness kultúrou.

Restauracny_textil_Ewellin_Citit_sa_ako_doma

Hotely  majú  k dispozícii  kongresové  sály,  konferenčné  priestory,  salóniky na  konanie  rôznych  spoločenských  podujatí  ako  recepcie,  plesy,  bankety,    koktejl párty,  semináre,  súkromné  oslavy,  svadby.  Vychádzajú  v ústrety  aj  individuálnym     požiadavkám napr. pri technickom vybavení a úprave prostredia.

Spoločnosť  Ewellin  svojim  zmyslom  pre  detail  dopĺňa  hotelovým  textilom   záverečné práce na vytvorení príjemného útulného prostredia.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /nfsmnt/hosting2_1/0/6/06625793-71a1-4190-9890-e0ce5b867680/ewellin.sk/web/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273